İzmir martı fiyatı

İzmir martı fiyatı

İzmir martı fiyatı ulaşıma yeni bir boyut kazandıran, gelişmiş bir çok toplumda farklı örneklerini gördüğümüz scooter tipi araçlar yaygınlaşmaya başladı. Ülkemizde genç girişimcilerin ele aldığı ve sektörde ki açığı iyi değerlendirerek popüler hale gelen İzmir martı hakkında bilgiler vereceğiz. Araştırmalarımız kullanan kesime ait olup genelde tecrübesini aktaranlardan yararlanılarak içerik üretilmiştir. İzmir martı fiyatı sorusuna ve İzmir martı fiyatı ne kadar aramalarına yanıt verelim.

İzmir martı fiyatı
İzmir martı fiyatı

Öncelikle nasıl kiralanır, İzmir martı nasıl kiralanır sorularına yanıt verelim. App store ve google play store da bulunan uygulamayı indiriyoruz, hızlıca üye olduktan sonra uygulama içerisinde yer alan haritadan kiralanabilir durumda olan, hazır bekleyen martıyı buluyoruz.(konum servisiniz açık olmalı) sistem bu sırada size kod verecek ve martıyı serbest bırak, harekete geç sloganı ile elektrikli scooterın keyfini çıkartacaksınız. Son olarak ise kullandıktan sonra Martı’yı uygun olan, insanları rahatsız etmeyecek, yürüyüş ve geçişi engellemeyecek bir yere park ediyorsunuz.

Martı kullanım ücreti, İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL’dir, sonra ki kullanımda her 1 dakika için 0,79 TL ilave edilir. Ek olarak trafikte dikkat edilmesi gereken hususlarda bulunmaktadır. Sonuçta sadece boş alanlarda değil diğer ortak kullanım alanlarında da kullanılmaktadır. Bu yüzden kask takmanızı öneriyoruz.

  • İzmir martı fiyatı 1 dakika: 1,99 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.