Eshot Otobüs Şoförü Maaşları

İzmir’de çalışan Eshot isimli belediye otobüslerini bir çoğumuz kullanmaktayız. Peki bu yönde aktif olan, trafiği rahatlatan bu hatların sürücüleri için gelen sorular nelerdir? En çok merak edilen eshot otobüs şoförü maaşları arası görünmektedir. İlgili yazımızda eshot otobüs şoförü maaşları, eshot şoför maaşları gibi konu başlıkları üzerinden bilgi aktarılacaktır.

Eshot otobüs şoförü maaşları

ORTALAMA MAAŞ (Aylık)
3.800 TL

Araştırma neticesinde oluşan rakam bu ancak eshotta çalışanların çalışma şekilleri, vardiya düzenleri, çalışma saatleri belirleyici rol oynamaktadır. Buna istinaden işçi statüsü ile belirli süreli, belirsiz süreli çalışma gruplarıda vardır. Kadrolu olan şoförlerin maaşları daha fazladır.  Detaylı bilgi için tabi izelman üzerinden bilgi alınabilir. Bizler araştırma ve net olmayan bilgiyi vermiş bulunuyoruz.

İZELMAN Anonim Şirketi, 26.11.1992 yılında iki ortaklı limited şirket olarak kurulmuştur. 2005 yılından itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerin ortaklığı ile A.Ş. statüsüne kavuşmuştur. Bugün itibariyle İzelman Anonim Şirketi, yaklaşık 6500 personel mevcudu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

İzelman Anonim Şirketi, ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde açık ve kapalı olmak üzere yaklaşık 13341 kapasite ile otopark hizmeti sunmaktadır. Diğer bir faaliyet alanı ise, İzmir in değişik bölgelerinde kurulmuş olan Anaokulu, Kreş ve Etüt Eğitim Merkezlerinde yılda yaklaşık 600 öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.