Bursa dolmuş ücretleri 2021

Bursa dolmuş ücretleri 2021

Bursa şehrinde dolmuş hatları yolcular tarafından sık olarak tercih edilmektedir. Bu taşıtlar özellikle çalışan kesim, öğrenciler ve memurlar için iyi bir ulaşım alternatifi olmaktadır. Yeni sene ile birlikte bir çok ulaşım türünde fiyat değişiklikleri gerçekleşmektedir. O sebeple bursa dolmuş ücretleri 2021 verilerinde de güncellemeler gerçekleştirildi. Bu yazımızda yenilenen ücretleri sizlere iletmekteyiz.

Farklı ilçelerden Mudanya ve Uludağ gibi bölgelere gitmek isteyen vatandaşlarımız çoğunlukla dolmuşları kullanmak istiyorlar. Hızlı bir seyahat gerçekleştirme ve en az aktarmayla istenilen yere gitme isteği de bu tercihte büyük bir etken olmaktadır. Bundan dolayı bursa dolmuş ücretleri 2021 konusu halk arasında da oldukça popüler konumdadır. Diğer ilçelere ait fiyat bilgileri de sayfamıza en kısa sürede eklenecektir. Bizi takip etmek istiyorsanız tarayıcınıza kaydetmeniz yeterli olacaktır.

Bursa minibüs ücretleri 2021

Dolmuş ile minibüs aynı şeyi ifade etmesine rağmen bazen karışıklıklara yol açabilmektedir. Minibüsler de şehir içi ulaşımı sağlayan ve trafiği oldukça rahatlatan toplu taşıma araçlarıdır diyebiliriz. Aşağıda aktaracağımız bursa minibüs ücretleri 2021 bilgileri sayesinde siz de kolaylıkla istediğiniz ilçeye ya da beldeye gidebilirsiniz. Sormak istediğiniz bir konu ya da eklemek istediğiniz bir şey olursa lütfen yorum kısmında bizlerle paylaşınız.

Kent için dolmuş kısa mesafe: 3 TL
Kent içi dolmuş uzun mesafe: 3.25 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.