Bim Mısır Fiyatı

Bim Mısır Fiyatı

Bim mısır fiyatı öğrenilmek istenen konuların başında gelmektedir. Ülkemizde mısır bitkisinin birçok farklı kullanım alanı mevcuttur. Genel olarak patlatmak için,konserve halinde ya da dondurulmuş şekilde satışı mevcuttur. Bim’de tüm bu çeşitlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle sinemalarda satışı yapılan patlamış mısırlar oldukça sevilmektedir. Siz de dilerseniz evde bu yiyeceği yapabilirsiniz. Bim’de satılan Saban markalı mısırı alarak işe başlayabilirsiniz. Gerisi için gereken tek şey yağ,tuz ve uygun bir tavadır. Kısa bir sürede istediğiniz sonucu elde etmiş olacaksınız. Dondurulmuş ürünler denildiğinde akla gelen ilk markalardan birisi Superfresh olmaktadır. Bim marketlerinde bu markaya ait ürünler raflarda yerini almaktadır. Ayrıca özel üretim olan Yurdum isimli etiketlere sahip mısırlar da revaçtadır. Alışverişinizi tamamlayıp eve döndüğünüzde kısa bir süre dışarıda bırakmanız yeterlidir. Buzları çözüldükten sonra istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Bim Mısır Fiyatı
Mısırın önceki ve sonraki hali.

Mısır taneleri pek çok yemeğe eşlik edebilir. Bunlardan en yakışanı ise pizza olmaktadır. Evde pizza yapmak isteyenler Bim mısır ürününü satın alarak içeriğini çeşitlendirebilir. İlkin Bim mısır fiyatı verilerini alarak markete gidebilirsiniz. Ek olarak mantar,sosis ve salam ile harika bir menü oluşturabilirsiniz. Ya da makarnanın üstünde domates sosuyla birlikte kullanabilirsiniz. Yemeğinizi hafif bir şekilde geçiştirmek için salatalarda da kullanılabilmektedir. Bim marketlerden satın alım yapmak da oldukça basittir. Mısır oldukça yüksek bir lif içeriğine sahiptir. Bu nedenle bağırsak sağlığını destekleyici bir gıdadır. Ayrıca göz için oldukça çok iyi özellikler barındırmaktadır. İçeriğinde pek çok vitamin bulunduğu için bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Diyetisyen kontrolünde kilo veren kişiler belirli miktarlarda tüketebilir. Ancak mutlaka hekiminize danışmanız gerekmektedir. Guatr hastalığına sahipseniz genel olarak önerilen bir ürün olmamaktadır. Bu tarz konularda bizim direkt yorum yapma hakkımız yoktur. Doktorunuza mutlaka danışarak kullanmanızda fayda olacaktır. Örnek bir tarif için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bim’de gıda ürünleri denildiğinde ilk akla gelen ucuz olması ve mağazaların düzenidir. İstediğiniz gıda maddesine zorlanmadan hemen ulaşabilirsiniz. Bu sayede vakit kaybı yaşamadan alışverişinizi tamamlayıp eve dönebilirsiniz. Genel olarak soğuk dolabında dondurulmuş mısıra ulaşılabilmektedir. Salçaların olduğu kısımdan ise hem Saban patlatmalık mısırı hem de Yurdum konserve ürününü satın alabilirsiniz. Fiyatları önce sayfamızdan öğrenerek markete gitmeniz yararınıza olacaktır. Bu sayede diğer rakip markalarla kıyaslama yapabilirsiniz. Ekonomik olarak zorlanmamak için gıda alışverişlerinde bunu yapmanın faydası vardır. Sizler için Bim mısır fiyatı konusunu aslında bu amaçla oluşturuyoruz. 2021 senesinde gelebilecek olan fiyat güncellemeleri de birebir yansıtılacaktır. Çalışma arkadaşlarımız sık sık mağaza ziyaretleri yapmaktadır. Sizlerle en doğru verileri paylaşabilmek için kontroller yapılmaktadır. Daha önce bu gıda mamulünü denediyseniz ve yorum iletmek isterseniz lütfen bizlerle paylaşın. Diğer ziyaretçilerimiz için görüşlerinizi bu şekilde belirtebilirsiniz.

Bim Patlayan Mısır Fiyatı

Sizlerden sık olarak gelen sorulardan biri de Bim patlayan mısır fiyatı olmaktadır. Patlamış mısırların hazır olarak satılanları da mevcuttur. Ancak kendi yaptığınız dumanı üstünde bir mısır gibi asla olamaz. Bunun için tek ihtiyacınız olan patlayan mısır paketini sepete eklemek olacaktır. İnternet ortamında bulunan tariflere bakarak çok çeşitli patlayan mısır elde edebilirsiniz. Karamel,fıstık ya da çikolata aromalarıyla farklı lezzetler üretebilirsiniz.

Bim Patlayan Mısır Fiyatı
Patlatılmış Bim mısırı.

Belirli günlerde yayınlanan aktüel ürünler kataloglarını takip edebilirsiniz. Hem çoklu indirimlerden faydalanabilir hem de evin eksiklerini ucuza tamamlayabilirsiniz. Plastik patlayan mısır kovası dönem dönem Bim’e gelebilmektedir. Harika sunumlar için bu ürünü almanızı da tavsiye ederiz. Sayfamızda yer alan Bim patlayan mısır fiyatı verileri tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Elbette marketlerde geçerli olan fiyatlarda anlık ya da günlük değişiklikler meydana gelebilir. Elimizden geldiğince bunları sizlere yansıtmaya çalışacağız.

  • Bim Saban Patlayan Cin Mısır (500 Gram) = 3.75 TL

Bim Dondurulmuş Mısır Fiyatı

Bizce Bim dondurulmuş mısır fiyatı özel üretim sayesinde uygun diyebiliriz. Ürünlerin uzun süre muhafaza edilmesi için şoklama işlemi yapılabilmektedir. Özellikle mısır için bu işlem uygulandığında çok uzun süre buzlukta saklanabilmektedir. Bu sayede ihtiyacınız kadar dondurulmuş mısırı çıkarıp çözülmesini bekleyebilirsiniz. Geriye kalan kısmı da tekrar dolaba atabilirsiniz. Bu sayede hem tasarruf yapmış hem de israftan kaçınmış olursunuz.

Bim dondurulmuş mısır fiyatı
Çözülmek üzere dışarıda bırakılmış Yurdum markalı mısır.

Bim’de satılan dondurulmuş mısırın markası Yurdum olmaktadır. Pek çok hazır gıdaya ev sahipliği yapan bu markanın ürünleri bize göre oldukça lezzetlidir. 450 gramlık paketlerde bulacağınız mısırı türlü alanlarda kullanabilirsiniz. Bir önceki başlıkta belirttiğimiz gibi yemeklere eklenirse olumlu sonuçlar alınacaktır. Bim’e girdiğinizde yoğurtların olduğu bölüme giderseniz genelde dondurulmuş ürünler hemen karşısında olmaktadır. Bulmakta zorlanırsanız mağaza personeli size yardımcı olacaktır. Kendilerine sormaktan çekinmeyin.

  • Bim dondurulmuş mısır fiyatı (Yurdum 450 Gram) = 3,95 TL

Bim Konserve Mısır Fiyatı

Bim konserve mısır fiyatı ile ilgili en güncel veriyi sizlerle paylaşıyoruz. Ekonomik alışveriş denilince ilk akla gelen markalardan birisi Yurdum olmaktadır. Sık satın alınan ürünleri avantajlı fiyatlarla piyasaya sürebilmektedir. Kalite açısından da gerekli üretim belgelerine sahiptir. Tarlalardan toplanan mısırlar özel tekniklerle koçanlarından ayrılmaktadır. Daha sonra imalat tesisine getirilerek bazı işlemlerden geçirilmektedir. En son olarak Bim raflarında konserve mısır olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bim konserve mısır fiyatı
Konserve mısır örneği.

Konserveler kolay açılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Kapağını kaldırdıktan sonra içerisinde bulunan suyu süzmeniz yeterli olacaktır. Ekstra bir haşlama işlemi yapmadan soğuk yiyeceklerinize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz dışarıda satılan bardak mısırdan da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kısa bir süre mısırı kaynatıp uygun bir kaba koymanız olacaktır. Üstüne Bol Bol markalı ketçap ve mayonezi dökerek daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Size ileteceğimiz fiyat bilgisi 2020 senesine aittir. 2021’de herhangi bir değişim olursa mutlaka buradan sizlere yansıtılacaktır.

  • Bim Konserve Mısır Fiyatı (Yurdum 340 Gram) = 5.95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.