Ankara dolmuş fiyatları 2021

Ankara dolmuş fiyatları 2021

Ankara şehrinde yaşayan kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de Ankara dolmuş fiyatları 2021 detaylarının ne olduğudur. Şehir içinde seyahat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, ego otobüsleri ve metro hattının yanı sıra sık olarak dolmuş hatlarını da kullanmaktadır. 2020 senesiyle birlikte bir çok hat için ücret güncellemeleri gerçekleştirilmektedir. Ankara minibüs fiyatları ve Ankara dolmuş ücretleri hakkında tüm bilgileri yazımızda görüntüleyebilirsiniz.

Günümüz şartlarında trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde yolculuk yapmak isteyen kişiler toplu taşımayı tercih etmektedir. Bu sayede hem ekonomik hem de daha kolay bir ulaşım gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Dolmuş hatları ise toplu taşımanın en önemli unsurlarından birisi olmaktadır. Ankara’da ego otobüslerinin gitmediği noktalara bu araçlar sayesinde yolculuk yapma imkanı bulunmaktadır. Konforlu ve rahat bir seyahat için siz de ankara şehir içi dolmuş hatlarını kullanabilirsiniz. Filolarını her geçen gün arttıran hat sahipleri araçları daha modern hale getirmek için de çalışmalarını sürdürüyor.

Özellikle Beypazarı ve Gölbaşı ilçelerinden merkeze yolculuk yapacak kişiler de ankara dolmuş fiyatları 2020 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Sık sık karşılıklı kalkışlar gerçekleştiren minibüs ve dolmuşlar sayesinde istediğiniz yerlere gecikmeden gitmeniz mümkündür. Genelde sabahın erken saatlerinde başlayan seferler gecenin ilerleyen vakitlerine kadar devam etmektedir. Özellikle ikinci öğretim gören öğrenciler ve gece vardiyasında çalışanlar için oldukça iyi bir alternatif oluşmaktadır. Bu makalemizi okuyarak bütçenizi planlayabilir ve yolculuğa başlayabilirsiniz.

  • Kısa mesafe minibüs ücreti:3.50 TL
  • Uzun mesafe minibüs ücreti:4 TL
  • Çevre ilçe sınırlarında tam ücreti: 3 TL
  • Çevre ilçe sınırlarında öğrenci ücreti: 2 TL 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.