A101 pirinç fiyatları

A101 pirinç fiyatları

Bu yazı içeriğimizde A101 marketlerde satışta olan pirinç fiyatları konusunu ele alarak bilgilendirme yapacağız. Bakliyat grubunda sürekli olarak iyi yönde yükselen hatta mercimek, nohut ve fasulye gibi gruplarında satışını yapan a101’de kaliteli ürünler bulunmaktadır. Normal piyasaya göre daha uygun fiyatlı satılmaktadır. Ailelerin özellikle alışverişten önce a101 pirinç fiyatları araştırma yapıp uygun ve lezzetli olan pirinçleri listeleyip alım yaptığını biliyoruz. Ev hanımları, çalışanlar, öğrenciler bu konumuzu dikkatlice takip etmenizi öneriyoruz.

A101’de satılan marka Ovadan olarak geçmektedir. Pirinçler 1000gr, 2500gr ve 5000gr olarak satılmaktadır. Alım yaparken fiyat ve gramaj karşılaştırması yaparak size uygunu seçebilirsiniz. En son edinilen fiyata göre liste aşağıdaki gibidir. Listede belirttiğimiz osmancık, tatlı yapımında, pilav yaparken kullanılabilir. Baldo ise marmara ve ege’de yetişmektedir. Pilav yaparken kullanabilirsiniz fakat suyu fazla çeker bu sebeple su oranını iyi ayarlamalısınız.

Tür Gramaj Fiyat
Ovadan Baldo Pirinç 1 Kg 11.85 TL
Ovadan Osmancık Pirinç 1 Kg 10.855 TL
Ovadan Pilavlık Pirinç 1 Kg 8,25TL
OvadanYasemin Pirinç 1 Kg 12.50 TL
Ovadan Baldo Pirinç 2.5 Kg 26.50 TL
a101 ovadan pirinç fiyatları

Örnek olarak fiyatlandırmayı görselde görebilirsiniz. Ancak indirim katalogları, kampanya ve haftanın ürünü gibi uygulamardan yararlanarak daha ucuza alma ihtimalinizde bulunmaktadır. Söz konusu alışverişlerinizde zaman zaman 20 TL üzeri harcama yaptığınızda bonus ürünler alabiliyorsunuz. Mağazayı sık sık takip ederek faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.