A101 meze fiyatları

A101 meze fiyatları adlı konumuz ile bilgi paylaşacağız. Yaptığımız inceleme ve araştırma sonucu sofraların vazgeçilmezi haline gelen bir çok meze bilgisine ulaştık. Türk yemek kültüründe ve avrupa’da yüzlerce çeşit meze bulunmaktadır. Ülkemizde ekonomik ve kaliteli satış hizmetine devam eden a101 bu konuda da damak tadımıza uygun ürünler çıkartmıştır. İçeriğimizde a101 meze fiyatları yanı sıra patlıcan ezmesi, atom, haydari ve yoğurtlu köz biber mezelerinden de bahsedeceğiz. Uğraşmak istemeyenler bu lezzeti keşfederek tercih edebilir.

A101 meze fiyatları

Mezzet markası ile raflara konulan patlıcan ezme, haydari, atom, patlıcan salatası ürünlerinin fiyatı adet olarak 4,25 TL olarak belirlenmiştir. Mevcut durumda bu fiyat için mağazalardan da teyit alabilirsiniz. Ancak ürünlerin sürekli satışı olduğundan stok durumu az olabilir. Farklı marka ve gruplarının mezeleride gelmektedir. Mezeyi akşam yemeklerinizin yanında ikram olarak, tadımlık olarak veya garnitür şeklinde tüketebilirsiniz.

a101 haydari

Haydari yapılışı evde yapmak isteyenler için pratik not ekleyelim. Süzme yoğurt alınarak bir kaba konulur, beyaz peynir ezilerek ufak hale getirilir ve yoğurtla karıştırılır. Dereotu, ilavvesi sonrası naneli tereyağı, sarımsal ve tuz eklenerek karıştırılır. Üzerine zeytinyağı gezdirerek hafifce servis edebilirsiniz.

a101 patlıcan salatası

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.