High gloss panel fiyatları

High gloss panel fiyatları yapı sektöründe son dönemde popüler hale gelen bir üründür. Yaşam alanlarında kullanılan ve tam anlamı ile parlak mdf anlamı taşıyan çizilmez üretimdir. Ahşap üzerine pvc kaplanması, parlak hale getirilmesi sonrasında elde edilmektedir. Burada bilmeniz gereken noktalar ise, malzeme fiyatlarının yanı sıra işçilik ücretleridir. Alım yapılacak yerde malzeme satışı olur ancak mutfağınıza, ayakkabılık, dolap gibi üniteler yaptırmak istediğinizde fiyat birimi değişecektir. High gloss mdf için renk kartelini görebilir, high gloss mutfak dolabı kapaklarını inceleyebilirsiniz.

High gloss panel fiyatları

Antrasit Gri 18*1220*2800 – 250 TL

1.GRUP:ANTRASİT GRİ – BEYAZ – BİANCO – CAPPUCİNO – FÜME – GRİ – KREM – KUM BEJİ – LAVA – MÜRDÜM – SİYAH
2.GRUP:AÇIK GRİ-BEJ DERİ-BEJ KAŞMİR-BETON BEJ-BETON GRİ-BEYAZ KROKODİL-BEYAZ MERMER-DERİN SİYAH-FISTIK YEŞİLİFUŞYA-GÖK MAVİSİ-KREM DEFNE-KUMLU BETON-MODENA-PALİSANDER-SİYAH DEFNE-SİYAH MERMER-SOFT OKSİT SİYAH-SİYAH YILDIZ
3.GRUP:BEYAZ SAHRA – ÇİÇEKLİ BEYAZ – YENİ BEYAZ SARMAŞIK4.GRUP:BAL KÖPÜĞÜ – BAL MUMU – BEJ LOFT – BORDO KUBİK – EKRU ANTRASİT – EKRU BEYAZ – EKRU GRİEKRU KREM – EKRU SİYAH – FİLDİŞİ KUBİK – GRİ LOF

Renk 1.grup : Nakit 250 TL, Kredi kartı taksit 260 TL
Renk 2.grup : Nakit 270 TL, Kredi kartı taksit 280 TL
Renk 3.grup : Nakit 300 TL, Kredi kartı taksit 310 TL
Renk 4.grup : Nakit 320 TL, Kredi kartı taksit 330 TL
High Gloss panellerde kullanılan MDF ve suntalar Avrupa standartlarına uygundur ve E1 (EN 120) Formaldehit Emisyon sertifikalıdır.

High Gloss panel renk solmasına karşı korumalıdır ve 10 yıllık renk solması garantisine sahiptir.Tüm High Gloss panel ürünlerimiz, piyasadaki diğer panel üreticilerinin sunduğu diğer PVC High Gloss panel ürünlerine kıyasla yüksek çizilme direncine sahiptir. Doğa dostu 128 renk seçeneği. High gloss panel ile en çok mutfak dolabı tercih edilmektedir. Şık ve modern görüntü elde edilmesine olanak sağlar. İleri teknoloji ile üretilen PVC / PET kaplı High Gloss Levhalar, Avrupa standartlarına uygun High Gloss ve çizilme direncine sahip, geniş desen ve renk yelpazesine sahip A kalite MDF sunta kaplı orta yoğunluklu levhalardır.

high gloss mutfak dolabı
high gloss mutfak dolabı

High gloss mutfak dolapları ve high gloss panel fiyatları hakkında verdiğimiz bilgiler satıcılar tarafından belirlenen ortalamalardan oluşmaktadır. Bilinçlendirmek ve ön bilgi olması adına yer verilmiştir. Toptan almak, internet üzerinden sipariş vermek ücret farkını ortaya çıkaracaktır. Ek olarak nakliye, kdv ve işçilik gibi kalemler dahil edilmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.