Şok market sleepy bebek bezi fiyatları

Şok market sleepy bebek bezi fiyatları

Şok market sleepy bebek bezi fiyatları merak eden kullanıcılarımız, Türkiye’nin en sık tercih edilen bebek bezi markalarından biri sleepy olmaktadır. Bir çok yerel markette ve zincir marketlerde satışı bulunan bu ürün için müşteriler yoğun bir şekilde talep göstermektedir. Bu sebeple şok market sleepy bebek bezi fiyatları konusu da gündeme sık olarak geliyor.

Sık yapılan zam ve güncellemeler nedeniyle internet ortamı  üzerinden doğru sonuçlara ulaşmak her zaman kolay olmayabiliyor. Tasarruf yapmak isteyen vatandaşlar bebek bezi fiyatlarını önceden öğrenerek markete gitmek istiyorlar. Biz de sizler için araştırma yaparak şok market sleepy bebek bezi fiyatları bilgisini sunmaktayız. En doğru ve güncel fiyatları görmek istiyorsanız web sitemizi favoriler kısmına ekleyebilirsiniz. Sayfa içerisinde bulunan arama butonunu kullanarak istediğiniz ürüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Şok market sleepy bebek bezi fiyatları
Şok market sleepy bebek bezi fiyatları

Sleepy markasının her ay ve yaşa göre farklı boyutlarda bez satışları mevcuttur. Aşağıda sizin bebeğinize uygun olan boyuta ulaşabilirsiniz;

  • Şok 3’lü jumbo junior 72’li bebek bezi fiyatı: 74,90 TL.
  • Şok 3’lü jumbo maxi 90’lı bebek bezi fiyatı: 74,90 TL.
  • Şok 3’lü jumbo xlarge 90’lı bebek bezi fiyatı: 74,90 TL.
  • Şok Natural maxi 4 numara külot bez 100 adet fiyatı: 69,90 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.