Prizdirek Bilyası Fiyatları

Prizdirek Bilyası Fiyatları

Araçlarda sıkça karşılaşılan arızalar ile ilgili bilgilendirmelerimize devam ediyoruz. Bu yazımızda prizdirek bilyası değişimi hakkında gelen sorulara yanıt vererek ne kadar maliyeti olur, fiyatı nedir sorularının yanıtını yayımlayacağız. Prizdirek bilyası diğer adı ile şanzuman bilyesi ne zaman değiştirilir? Eğer ki ses geliyor ise bunu oto tamirciler net anlayabilir değişim yapılmalıdır.

Prizdirek bilyası fiyatları

Araç marka ve modeline göre değişmektedir. Ancak örnek vermek gerekir ise Citroen C-ELYSEE Prizdirek Bilyası 2012 – 2016 90 lira, CORTECO PEUGEOT PARTNER Prizdirek Bilyası 1995 – 2008 90 Lira, CORTECO PEUGEOT 206 Prizdirek Bilyası 1998 – 2013 90 lira olarak belirlenmiştir. Diğer araçların prizdirek bilya fiyatlarını öğrenmek için yorum bırakabilirsiniz.

olarak belirtilmiştir.

  • Vites boştayken debrijaja basinca ses kesilir.
  • Her viteste ses vardır. 1. Viteste en az, 2. Viteste daha fazla, 3. Viteste daha fazla şeklinde vites arttıkça artan bir uğultu sesidir.
  • Araç hareket anında veya çalışır durur durumda iken ses gelir.

Çözüm olarak şanzuman yağının kontrolü sağlanmalıdır. Yağ eklendikten sonra kaçırma var ise muhakkak kontrol edilmelidir. Ayrıca prizdirek bilyası sesini kesmek için vites kolu kontrolüde yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.