Medicana muayene ücretleri 2021

Medicana muayene ücretleri 2021

Özel hastanelerin fiyat politikaları oldukça farklılık göstermektedir. Hastaneye gitmek isteyen kişilerin merak ettiği konuların başında ise medicana muayene ücretleri 2021 bilgisi gelmektedir. Medicana hastanelerinde şehire,bölüme ve doktorlara göre farklı fiyat tarifeleri mevcuttur. En doğru bilgiyi alabilmek isteyen kişiler internet üzerinde pek çok araştırma gerçekleştirmektedir. Bursa,Konya,Ankara,İstanbul Beylikdüzü ve İzmir’de bulunan hastanelere gitmek isteyen kişilerin öncesinde hazırlıklı olabilmesi açısından ücretleri öğrenmeleri çok önemlidir

Devlet hastanelerinde sıra beklemek istemeyenler ya da tanıdığı doktoru olanlar çoğunlukla özel kurumları tercih etmektedir. Taban fiyat uygulaması bulunması nedeniyle doktorların eğitim kademelerine göre farklı ücretlendirmeler söz konusu olabilmektedir. Ayrıca yönetimin belirlediği rakamlar dışında sgk katılım payının da alınması durumu mevcuttur. Bu nedenlerle sabit bir tarife uygulanması pek mümkün olmayabiliyor. Sizlerle edindiğimiz ortalama fiyat bilgilerini paylaşıyor olacağız.

Oldukça modern tıbbi birimlere sahip olan Medicana hastanelerinde siz de içiniz rahat bir şekilde muayene olabilirsiniz. Kulak burun boğaz,dahiliye ve nöroloji gibi temel ana bilim dallarını bünyesinde barındıran sağlık merkezleri sayesinde hastalığınıza çare bulunmasını sağlayabilirsiniz. Hastanelerde görev alan hekimler Doçent,Profesör ve Uzman olmak üzere belirli seviyelerde hizmet vermektedir. Bu sebeple şehir ve hekim bazlı olarak medicana muayene ücretleri 2021 verileri değişiklik gösterebilmektedir.

Bursa medicana muayene ücretleri 2021

Belirteceğimiz bursa medicana muayene ücretleri 2020 bilgileri için hastaneden güncel fiyatları almanız daha sağlıklı olacaktır. K.B.B polikliniği için örnek ücretlendirme şekli aşağıdaki gibidir;

Operatör Doktor 225 TL

Doçent Doktor 415 TL

Uzman Doktor 225 TL

Medicana izmir muayene ücretleri 2021

Aşağıda yer alan medicana izmir muayene ücretleri 2021 bilgisi kulak burun boğaz bölümü baz alınarak belirtilmiştir. Güncel ücret bilgisini hastane ile iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Doçent Doktor 275 TL + 15 TL Sgk Katılım Payı ücreti

Profesör Doktor 300 + 15 TL Sgk Katılım Payı ücreti

Uzman Doktor 225 + 15 TL Sgk Katılım Payı ücreti

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.