Köfteci yusuf burger fiyatları

Köfteci yusuf burger fiyatları

Son dönemde köfte şubeleri ile sıkça karşılaştığımız mağaza hakkında biraz bilgi vererek konuyu aktaralım. Köfteci Yusuf Avm tarzı lokasyonlarda yerini alarak düşük fiyat kaliteli ve hızlı hizmeti benimseyen bir marka haline gelmiştir. Köfte ekmek, porsiyon köfte ile başlayıp çeşitli meze ve ikramları ile de beğeni topladı. Bu yazımızda ise popüler hale gelen köfteci yusuf burger fiyatları başlığından bahsedeceğiz.

köfteci yusuf burger fiyatları

Ürünü deneyimleme şansım olduğu için kendi fikrim doğrultusunda anlatım yapacağım. Satışta olan burger tek ve çift köfteli olarak sunulmaktadır. Her ikisini de tükettiğim için doyurucu olduğunu söyleyebilirim. Burger’in içerisinde köfte ve peynir bulunmaktadır. Domates, turşu vb ürünler yoktur. Ayrıca Köfteci Yusuf’a özel burger sosu bulunuyor. Yerken mangal tadı alacağınız kaliteli yeme keyfi sunmaktadır.

  • Köfteci yusuf burger fiyatı tek köfte: 12 tl.
  • Köfteci yusuf burger fiyatı çift köfte: 17 tl.

* Ürünlere 1 içecek ücretsiz verilmektedir (cola veya ayran) Ek olarak patates kızartması alırsanız 3 lira, 6 lı soğan halkası 3 lira. Bu fiyatlar şubelerde geçerli olan fiyatlardır, online sistemlerde farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.