Adana dolmuş fiyatları 2021

Adana dolmuş fiyatları 2021

Adana’da yaşayan kişilerin en sık öğrenmek istediği konu adana dolmuş fiyatları 2021 olmaktadır. Uygun fiyatlı ulaşım sağlaması nedeniyle dolmuş ve minibüs araçları yoğun bir şekilde yolcu taşımaktadır. Bu nedenle Adana’da şehir içi gidiş ve gelişler için ödenecek ücret merak konusu oluyor. 2020 senesine girilmesiyle birlikte pek çok dolmuş hattında fiyat güncellemeleri gerçekleştirilmiştir.

Özellikle Ceyhan ve Adana merkez arasında seyahat gerçekleştirme ihtiyacı bulunan yolcular dolmuş hatlarını kullanmaktadır. Seferlerin erken saatlerde başlaması ve geç zamanlara kadar devam etmesi bunda en büyük etkendir. Günümüzde öğrenci kesimi için bütçe durumu oldukça önemli bir hale gelmiştir. Bu nedenle ucuz bir şekilde okullarına veya kampüs binalarına ulaşım sağlamak istemekteler. Ayrıca vrdiyalı çalışan kişiler ya da 2. öğretim gören öğrenciler tarafından da adana ceyhan dolmuş fiyatları sorgulamaları yapılabilmektedir.

Sayfamızın arama butonunu kullanarak bir çok şehre ve ilçeye ait toplu taşıma fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Her geçen gün çalışmalarımızı arttırma gayreti içerisindeyiz. Öncelikli olarak fiyat eklenmesini istediğiniz bir bölge var ise lütfen yorum kısmından bizlere iletin. Gereken kontroller yapılarak sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Ayrıca adana dolmuş fiyatları 2021 konusunda öğrenmek istediğiniz farklı bir detay varsa da iletebilirsiniz.

Fiyat bilgileri

  • Sivillerde belediye otobüsü ve metroda 2,25 TL
  • Özel Halk Otobüsü’nde 2,35 TL
  • Dolmuşlarda 2,55 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.