Çatı işçilik fiyatları

Çatı işçilik fiyatları

Çatı işçilik fiyatları yazlık ve apartmanların üst kısımlarında yer alan bölümler için bu yazımıza ihtiyacınız olabilir. Çatılar genellikle rutubetlenme sorununa karşı karşıya bırakabilir. Ancak usta seçiminizi doğru yaparak çatı işçilik fiyatları konusunu da göz önüne alarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Peki büyükşehirlerde İstanbul, Ankara, İzmir, adana dışında da çatı tamiri, tadilatı yapanlar nasıl çalışıyor? Bu konular hakkında inceleme, araştırma yaptık ve işte o detaylar.

Çatı işçilik fiyatları
çatı işçilik fiyatları

Bu her ustanın belirlediği fiyat olarak lanse edilmektedir. Piyasa ortalamasından önce sizlere çatı ustalarının hangi hizmetleri verdiğinden bahsedelim ki fikir sahibi olun. İş yaptırırken bu kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sundurma çatı,
Çardak ve kamelya çatı yapımı,
Teras üzer kaplama işlemi,
Çatı tamiri, çatı tadilat,
Çatı yükseltme,
Çatı oluk temizleme.

Bu hizmetler temel işlemlerdir. Yapılacak olan yer ve bölge iş öncesi görülerek fiyat verilebilir. Kaba fiyat veren ustalar genelde çok sık tercih edilmektedir, pazarlık için uygun olmaktadır. 100 metrekare bir çatı olduğunu varsayalım, burada onarım tadilat yapılacak ise günlük yevmiye verilebilir. Bir ustanın (çatı durumuna göre değişebilir) günlük yevmiyesi 250 liraları bulmaktadır ve güncel 2021 çatı işçilik fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Çatı işçilik fiyatları günlük: 250 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.