bisiklet zincir sökme aparatı fiyatı

bisiklet zincir sökme aparatı fiyatı

Hepimizin sevdiği, turların düzenlendiği, devlet tarafından ayrı yolların yapıldığı bisiklet aktivitesi hakkında incelemelerde bulunduk. Yorucu olduğu kadar keyifli olan hatta uzun maratonların düzenlendiği organizasyonlara da şahit oluyoruz. Konumuzda bisiklet zincir sökme aparatı fiyatı adlı başlığımıza yer vereceğiz. Hafta sonları arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle ister spor olarak ister hobi olarak bisiklet sürme keyfini yaşayabilirsiniz. Tabi bazen aksilikler olmuyor değil. Bu aşamada çok fazla strese girmemeniz için aparat geliştirilmiş.

bisiklet zincir sökme aparatı fiyatı
bisiklet zincir sökme aparatı

Bu işlem için çeşitli markalar bulunmaktadır. Superb, bikehand, unior, hsgl, epic zincir en çok kullanılanlardan bazılarıdır ve bisiklet zincir sökme aparatı fiyatı aşağıdaki gibidir.

  • Super B Zincir Sökme Aparatı fiyatı: 205 TL.
  • Epic Zincir Sökme Aparatı MC-94 fiyatı: 112 TL.
  • Pro Zincir Sökme Aparatı fiyatı: 265 TL.
  • Bikehand Bisiklet Zincir Sökme Aparatı Yc-329 Taiwan fiyatı: 85 TL.

Sökme takma sırasında elinizin yağ ve pas olması muhtemeldir. Ancak bu aparat sayesinde hem pratik şekilde değiştirebiliyorsunuz hem de zincir yağından kurtuluyorsunuz. Dağlık alanlarda, şehir merkezlerinden uzak bölgelerde sürüş yapıyorsanız aparatı yanınızda taşımanız avantajlı olacaktır. Bisikletlerin markası ne olursa olsun zincir atma, zincir kopma gerçekleşiyor elbette. Yukarıda belirttiğimiz markaların fiyatları alışveriş sitelerinde zaman zaman kampanyaya da girmektedir. Takip ederek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.