Bim Turşu Fiyatları

Bim Turşu Fiyatları

Turşu çok sevilerek tüketilen bir besin çeşididir sizler için bim turşu fiyatlarında son durumu sizler için hazırladık. Satın almak isteyen kişiler genellikle Bim turşu fiyatları için araştırma yapmaktadır. Çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Genellikle öğlen ve akşam yemekleri yanında tercih edilmektedir. Ülkemizde turşunun sofralarda ayrı bir yeri bulunmaktadır. Evde yapılanları çoğunlukla tercih edilmektedir. Fakat bunu yapma becerisine sahip olmayanlar hazır turşuları satın almaktadır. Burada da ön plana turşu fiyatları çıkmaktadır. Bim birçok farklı gıda ürününe ev sahipliği yapmaktadır. Hesaplı alışveriş için tercih edilen noktalardan bir tanesidir. Kaliteli ve lezzetli turşular için de Bim’e uğramanız yeterli olacaktır. Sizlerle kısaca fiyatlar hakkında paylaşımda bulunacağız. Ayrıca ürün hakkında detayları da veriyor olacağız.

Bim turşu fiyatı
Turşu çeşitleri.

Sağlığa faydalı yiyecekler tüketmek isteyenler de Bim turşu ürünlerine ilgi göstermektedir. Özellikle son dönemlerde yapılan çalışmalar ile turşunun yararları iyice belirgin olmuştur. Bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen kişiler için harika bir gıda olmaktadır. İçerisinde bulunan mineraller ve antioksidanlar sayesinde bunu sağlamaktadır. Pancar ve lahana turşuları bağışıklık için harika bir koruyucudur. Grip ve nezle gibi rahatsızlıkların önüne geçmek için tüketebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir konu mevcuttur. Turşu yapılışı gereği çok fazla tuz içermektedir. Eğer tuz kullanımında sağlığınızı etkileyen bir durum oluyorsa kesinlikle tüketmeyin. Böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız hekiminizle görüşebilirsiniz. Tansiyon ve benzeri hastalıklarda tuz alımı kesinlikle doktor kontrolünde olmalıdır. Bu nedenle bilinçsiz bir şekilde Bim turşularını satın alıp yemeyiniz.

Bim Turşu Fiyatları
Biber turşusu.

Günümüz şartlarında marketlerdeki ürün fiyatlarını öğrenmek önemli bir hale gelmiştir. Çünkü alışverişe ayrılan paranın kontrolü bu şekilde daha kolay yapılabilmektedir. Bim şubelerine giderek turşu almak isteyen kişiler de fiyat konusunda bilgi almak istemektedir. Popüler markaların aksine oldukça uygun seviyelerde olduğu söylenebilir. Genel olarak satış yapılan marka adı Fıçı olmaktadır. Özellikle kornişon çeşidi favorimiz olmuş durumdadır. Salatalıkların lezzeti ve çıtır olması nedeniyle beğenileri kazanmaktadır. Özenle toplanan sebzeler önce fabrikaya getirilmektedir. Burada belirli yıkama işlemlerinden geçmektedir. Daha sonra tam otomatik makinelerde dilimleme yapılmaktadır. Son aşamada korunaklı kavanozlara koyularak salamura suyu doldurulmaktadır. Bu sayede turşular son tüketiciye taze bir şekilde ulaşmaktadır. Sizin de Bim turşu fiyatı hakkında öğrenmek istedikleriniz varsa bu yazımızı kaydedebilirsiniz.

  • Bim turşu fiyatı ne kadar? Karışık turşu 5,54 TL etiketiyle satılmaktadır. 680 gram ağırlığa sahiptir.

Bim Kornişon Turşu Fiyatı

Bir kornişon turşu fiyatı hakkında okuyucularımızdan sıkça soru gelmektedir. Kornişon turşular özel bir salatalık ile yapılmaktadır. Küçük boyutlu bu sebze sayesine harika bir lezzet ortaya çıkmaktadır. Genel olarak bütün halinde satışı mevcuttur. Bim mağazalarında bulabileceğiniz kornişon turşusunun fiyatının da oldukça makul olduğunu belirtebiliriz. Alışveriş bütçenizi fazla zorlamadan satın alım yapabilirsiniz. Alıp denediğimizde gerçekten başarılı bir ürün olduğunu gördük. Yemeklerin yanında afiyetle tüketebileceğiniz bir aperitiftir. Fıçı markalı bu kornişon turşuları gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

  • Bim kornişon turşu fiyatı ne kadar? 5,45 liradır. 330 gramlık kavanozlarda satılmaktadır.
Bim Kornişon Turşu Fiyatı
Kornişon turşu tabağı.

Bim Salatalık Turşusu Fiyatı

Bim salatalık turşusu fiyatı da merak edilen konular içerisinde yer almaktadır. En yaygın tüketilen turşu çeşitlerinden biridir. Oldukça güzel bir lezzete sahip olan bu salatalık turşusuna uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Korunaklı cam kavanozlarda satış yapılmaktadır. Bu sayede çok uzun bir raf ömrüne sahiptir. Açıldığı güne kadar tazeliğini koruyabilmektedir. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında saklanması gerekir. Bu şekilde israf edilmeden kullanım sağlanabilir.

  • Bim Salatalık Turşusu fiyatı Ne Kadar? 4,95 TL fiyatına sahiptir. 680 gramlık kavanozlarda satılır.
Bim salatalık turşusu fiyatı
Salatalık turşusu tabağı.

Bim Sarımsak Turşusu Fiyatı

Sarımsak turşusu özellikle son dönemde sıkça tercih edilmektedir. Bunda birçok faydaya sahip olması etkilidir. Bu noktada Bim sarımsak turşusu fiyatı sık sık incelenmektedir. Sarımsak turşusunun sağlığa etkileri saymakla bitmez. Cildin tazelenmesi için harika bir yiyecektir. Ayrıca sivilce sorunu yaşayan kişiler sıkça Bim’den sarımsak turşusu satın almaktadır. Enerji verme özelliği bulunmaktadır. Kilo vermeye yardımcı olabilecek bir turşu çeşididir. Diyetisyen kontrolünde tüketilebilir. Akciğerlerde enfeksiyon oluşmasını engelleyebilecek özelliklere de sahiptir. Bim marketlerde her zaman bulunamasa da denk gelindiğinde alınmasını tavsiye ediyoruz.

  • Bim sarımsak turşusu fiyatı ne kadar? 8,75 TL‘dir. 180 gramlık ağırlığı mevcuttur.

Bim Biber Turşusu Fiyatı

Biber turşusu da çok sevilerek yenilen lezzetlerden biridir. Genel olarak acılı, acısız ve jalepeno olarak çeşitleri mevcuttur. Her biri ayrı şekilde damak tadına hitap etmektedir. En iyileri seçilmiş olan biberler ile yapılan bu turşuları Bim raflarında bulabilirsiniz. Fiyatları genel rakiplere göre normal seviyelerdedir. Dilerseniz farklı marketlerin web sitelerini ziyaret ederek kıyaslama yapabilirsiniz.

  • Bim Fıçı Acı Biber Turşusu fiyatı: 4,75 TL.
  • Bim Jalepeno Turşu fiyatı: 4,95 TL.
  • Bim Biberiye Turşu Fiyatı: 4,75 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.