Akrilik tezgah fiyatları

Akrilik tezgah fiyatları

Yüzey kaplamasının solid surface, masif ve doğal minerallerin birleşmesi ile oluştuğu bilinmektedir biz de sizler için akrilik tezgah fiyatları listesini oluşturduk. Özel döküm ekniği ürünü kusursuz ve pürüzsüz kılmaktadır. En bilinen markalar corian, hanex, franke, tyrex olarak piyasada geçmektedir. Evlerde mutfak, banyo tezgahları, hastane, okul, avm gibi alanlarda tercih edilebilir, uygulanabilir. Yapılan yer için oldukça gösterişli ve modern bir çizgi sunmaktadır. Peki akrilik tezgah fiyatları ne kadar? Sitemizde bu ürünü inceleyip ele alarak sizlere bilgi aktaracağız.

Homojen ve esnek yapısının yanı sıra avantajlarından biri de derz olmadan kullanılmasıdır. Laminant gibi malzemelere karşın üstünlüğü vardır. Polimer türü ile sağlık açısından da sorun teşkil etmez. Alüminyum-Tri-Hidrat içeriği ayrıca bir çok sektörde kullanılmaktadır, gözlük camı, diş gibi alanlar bazılarıdır.

Akrilik tezgah fiyatları
tyrex akrilik mutfak tezgahı
Akrilik tezgah fiyatları
akrilik tezgah modeli

Eklediğimiz örnek görseller bazı markalara ait modellerdir. Görünüş açısından son derece şıktır. Bulunduğu alana ferahlık ve hava katmaktadır. Bu sebeple satın almak isteyenler için avantaj oluşturmaktadır. Yurtdışı menşeili ürünlerdir, markaların üretimi çok fazla değildir ancak özel malzeme olduğu için diğer granitlere nazaran fiyatı üst segmenttir. Saydığımız markalara bakıldığında akrilik tezgah fiyatları 100$ gibi rakamlardan başlamaktadır. Güncel Akrilik tezgah fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Akrilik Mutfak tezgahı fiyatı: 260 $.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.