A101 çöp poşeti fiyatı


A101 çöp poşeti fiyatı için derlediğimiz konumuz ile bilgiler vereceğiz. Mümkün olduğunca güncel fiyatları yayınlamaya çalışan editörlerimiz tarafından aldın aldın, kampanya ve fırsat ürünleri analiz edilerek içerik oluşturulmaktadır. Konumuzda a101 çöp poşeti, a101 çöp poşeti fiyatları gibi anahtar kelime gruplarına da yer verilecektir.

A101 çöp poşeti

Günlük olarak gıda, temizlik gibi kullanımlardan sonra tüketilen ürünlerin ambalaj, kabı, çöpü gibi atık malzemeleri biriktirmek, atarken kolaylık sağlamak için çöp poşeti tercih edilmektedir. Unutulmaması gereken nokta ise çöp poşetlerinin sadece tek kullanımlık olmasıdır. İkinci kez kullanılmaması sağlık ve hijyen açısından önemlidir. Çöp poşetlerinde oluşacak mikrop ve bakteriye dikkat edilmelidir. Olabildiğince sık sık çöplerinizi dışarıda yer alan konteynırlara atmalısınız, evde nefes alınan yaşam alanlarında uzun süre bekletmeyiniz.

Spon çöp torbası büzgülü 15 li – 6,25 tl

A101 lavanta ve gül kokulu büzgülü çöp torbası – 6,25 Tl

Spon marka şeffaf çöp poşeti – 3,25tl (minik boy olarak geçmektedir, 40 adet)

Koroplast dayanıklı çöp poşeti – 4,95 tl

Web sitemizde yayımlanan çöp poşeti fiyatı başlığında bulunan içerik günceldir. Ancak bulunduğunuz yerde ki a101’de farklılık gösterebilir çünkü kampanya veya indirim stokları olabiliyor. Artış olur ise sitemizden konu güncelleme ile yeni fiyatları görebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.