A101 Birşah Süt Fiyatları

A101 Birşah süt fiyatları

En fazla tercih edilen market ürünlerini paylaşarak bilgi aktarmaya devam etmekteyiz. A101 birşah süt fiyatları ise yayımlanan içeriklerden birisidir. Değişim olması halinde editörlerimiz tarafından güncellenecektir. Alım yapmadan önce fikir edinilmesi, bütçenizi ona göre belirlemeniz adına yararlı bir konu olacaktır.

A101 Birşah Süt Fiyatları
birşah süt

Güncel hali ile birşah süt 1 litre fiyatı 4,95 TL’dir. Uygun, hesaplı alışveriş yapmak için bir çok il ve ilçede bulunan alışveriş mağazasını kullanabilirsiniz. Ürünler Türkiye’de üretilmekte olup kalitelidir. Halk tarafından benimsenen, diğer marka gruplarına göre düşük fiyatlı olan sütlerdir. Ayrıca meyveli sütlerde satışa sunulmaktadır. Güncel a101 birşah süt fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Birşah süt tam yağlı 1 litre: 4,95 TL.
  • Birşah süt yarım yağlı 1 litre: 4,45 TL.
  • Birşah süt yağlı 1 litre: 4,75 TL.
  • Birşah süt karamel aromalı  6×200 ml: 7,45 TL.

Aldın aldın, çok al az öde gibi kampanyalar ile fiyatlar daha indirimli olabilir.

Web sayfamızda bulunan a101 birşah süt fiyatları 2021, birşah süt fiyatı ana başlıklı içeriğimiz tamamen bilgilendirme niteliğindedir. Alışveriş sırasında kasiyer arkadaşlardan teyit edebilirsiniz. Belirttiğimiz gibi fiyat bilgisi mağaza ve kampanya durumuna bağlı olarak değişim gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.