sürme izolasyon fiyatları

sürme izolasyon fiyatları

Yapı işleri ile ilgilenenlerin sıkça duyduğu bu terimden ve sürme izolasyon fiyatlarından bahsedelim. Genellikle ısı ve yalıtım için kullanılmakta olup sürme izolasyon için farklı türler bulunmaktadır Beş farklı uygulama tekniği vardır. Sürme izolasyon nasıl yapılır, nasıl uygulanır ve sürme izolasyon fiyatları ne kadar? Bu arama hacimlerini sizlere aktaralım. Teknikler, Çimento Sürme İzolasyon, Sürme Esaslı İzolasyon, Bitüm Esaslı İzolasyon, Akrilik Esaslı Sürme İzolasyon, Poliüretan Sürme İzolasyon. Ek not : 1 adet sıvı ve toz izole malzemesi ile 30 / 3.75 = 8 m2 sürme izolasyon yapılmaktadır.

sürme izolasyon fiyatları
sürme izolasyon fiyatları

İlgili teknik zemine sürülme ile yaygınlaştırılmaktadır. En çok çatı katları, teraslar, balkon köşeleri rutubet ve nem almaktadır. Bu durum ev sahiplerini ciddi anlamda rahatsız etmektedir, yaşam alanlarında zora sokmaktadır. Rutubetli evlerde koku oluşması da meydana gelmektedir. Engellemek için sürme izolasyon uygulamasına göz atalım.

Çimento karışımı kullanarak yapmak isteyenler, Çift komponentli olan yarı ya da tam elastik yapıda bir yüzeysel izolasyon sağlamaktadır. Genelde balkon, banyo bölgelerinde yapılması tecrübe edilmiştir.
Bitüm Esaslı İzolasyon Yapıda izolasyon işlemi için solvent bazlı ya da su bazlı olarak iki şekilde likit sürme izolasyon şekli kullanılmaktadır.

Piyasada marka olarak genelde weber’in ürünlerini görmekteyiz. Bu konuda oldukça performanslı bir üründür. Malzemeyi aldıktan sonra fiyatlarına koçtaş, yapı marketler, bauhause, tekzen gibi yerlerden bakabilirsiniz. İşçilik için  günlük ücret ödenerek hizmet alabilirsiniz. Güncel sürme izolasyon fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Sürme izolasyon fiyatları 50 m2: 1.200 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.