Jagermeister Fiyatı

Jagermeister Fiyatı 2021 Güncel

Jagermeister fiyatı merak eden kullanıcılarımız, Jagermeister öksürük şurubuna benzer bir içkidir. Tasarım bakımından şuruba benzer ve tadına herkes hayran olur. Alman üretimi olan bu içki, tercih edilen alkol içeceklerden biridir. Bu yüzden Jagermeister fiyatları 2021 merak ediliyor.

Jagermeister fiyatlarından bahsetmeden önce bu içki hakkında özel bilgi ve tüyolardan bahsedelim. Hazırsanız, başlıyoruz. En güncel ürün fiyatları sitemizde mevcuttur.

Jagermeister Nasıl Tüketilmelidir?

1935 yılında Almanlar tarafından üretilen Jagermeister, toplam 56 farklı bitkiden üretirler. Sadece alkol severler için değil, mide rahatsızlığı yaşayanlar için de vazgeçilmezdir. Çünkü Jagermeister, sindirimin hızlı ve kolay olmasına yardımcı olur.

Jagermeister, sert bir alkol değildir. Yumuşak içimi ile içenleri, muazzam hissettirir. Bu yüzden özel gecelerde yiyeceklere eşlik eder.

Jagermeister’in Özel Tarifi

Jagermeisterin fazla tarifi bulunur. Ancak bunlar arasında Jagerbomb, en özelidir. Yapılışı kolay olan bu tarif, içenlere coşkulu danslar ettirir.

Jagerbomb için malzemeler;

  • 1 adet enerji içeceği.
  • Jagermeister.
  • 50 cc bira bardağı veya kokteyl bardağıdır.

Bira ya da kokteyl bardağının yarısına kadar enerji içeceği koyuyoruz. Maksimum bir shot kadar Jagermeister ekliyoruz. İçecekler birbirine karıştığında artık içmeye hazırdır. İsteğe göre buz atabilirsiniz.

Jagermeister Nasıl Saklanmalıdır?

İçeceklerin bozulma ihtimalleri, diğer besinlere göre daha fazladır. Özellikle bu içecek alkol ise özel muhafaza edilmesi gerekir. Jagermeister, yumuşak bir içki olduğu için -18 ile -20 derece arasında saklanmalıdır. Bunun için derin dondurucu veya buzluk iş görür.

Buzluktan çıkarılan soğuk Jagermeister, yaz günlerinde serinlemek için mükemmel olacaktır. Ayrıca kış aylarında içinizi ısıtır. Soğuk tüketildiğinde portakal suyu gibi içeceklerle güzel aroma olur.

Jagermeister Fiyatı
Jagermeister Fiyatı

Migros’ta Jagermeister Fiyatı Ne Kadar?

Jagermeister fiyatı 2021, alınan yere göre fiyatta değişkenlik olur. Alkol alımında en çok tercih edilen yerlerin başında şüphesiz Migros gelir. Migros, içki çeşidi bakımından avantaj sağlar. Sattığı alkollerden biri de Jagermeister’dir. Jagermeister 35’lik ve 70’lik fiyatları farklıdır.

  • Migros 35’lik Jagermeister fiyat: 105 TL.
  • 70’lik Migros Jagermeister fiyatı: 195 TL.
  • 100’lük Migros Jahermeister fiyat: 275 TL.

Yani Migros’ta Jagermeister fiyatları, 105 TL ile 275 TL arasında değişkenlik gösterir.

Carrefour Jagermeister Fiyatı Ne Kadar?

Carrfour, Jagermeister satan marketlerden biridir. Burada genellikle 35’lik ve 70’lik Jagermeister olur. Migros ile aralarında fiyat farkı yok denecek kadar azdır. Jagermeister fiyatları, 100 TL ile 290 TL arasında değişkenlik gösterir.

  • 35’lik Carrefour Jagermeister fiyat: 110 TL.
  • Carrefour Jagermeister 70’lik fiyat: 200 TL.
  • Carrefour Jagermeister 100’lük fiyatı: 290 TL.

Jagermeister Başka Nerede Satılır?

Migros ve Carrefour dışında Metro’da bulunur. Ancak Tekel bayilerde bulmak neredeyse imkansızdır. Ayrıca Viski fiyatları için buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.