Gardiyan İnfaz Koruma Memuru Maaşları Ne Kadar?

İnfaz koruma memuru olarak adlandırılan bu meslek grubu için bir takım bilgiler yayınlayacağız. 657 ünvanına sahiplerdir. Gardiyan maaşları ne kadar sorusuna ve buna bağlı olarak gardiyan maaşı, gardiyan maaş bilgisi, gardiyan maaşları 2021 içeriklerine de bilgi vermiş olacağız. Yapılan zamlar sonrası net alınacak ücretlere göz atalım. Ayrıca gardiyan mesleğini seçecek olanlar içinde bir bilgi olacaktır.

Gardiyan maaşları

Görevi : Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kapsamında bulunan cezaevlerinde güvenliği sağlamakla görevlendirilmişlerdir.
Mevcut durumda maaşlar 4000 TL başlangıç olarak bilinmektedir. Yeni atanan İKM maaşları bu şekildedir. Göreve başlaması, tecrübe, cezaevi konumu, cezaevi tipi, ek gösterge bunlar maaşa ek yansımaktadır. İnfaz koruma memuru maaşları 2021 yılında ne kadar olacak? Verilen memur zammına istinaden gerçekleşecektir. Bu anlamda artış sonrası 4600 liraya yükseltilmesi beklenmektedir.

İnfaz koruma memuru maaşları 2021

Sitemizde belirttiğimiz ön araştırma için veriler yansıtılmıştır. Mevcut bilgiyi memur olunca teyit etmek mümkün olacaktır. Ancak iş arayanlar, kpss ile puan elde etmiş olan ziyaretçilerimiz bu meslekte ilerlemek isterse yazımız yön gösterici olacaktır. Diğer maaşları konularımızada göz atmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.