Bim sıvı yağ fiyatları

Bim sıvı yağ fiyatları

Bim sıvı yağ fiyatları sık olarak araştırılan konulardan birisi olmaktadır. Ucuzluk marketleri sürekli olarak fiyat rekabeti bulunmaktadır. Bim marketin kendine özgü olan Sole marka sıvı yağı, uygun fiyatlı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Vatandaşlar evlerinden çıkmadan önce bu ürünün fiyatını araştırmakta ve buna göre bütçelerini ayarlamaktadır. Ayrıca Şok,A101,Migros ve yerel marketlerle fiyat kıyaslaması da yapılmaktadır. Günümüz ekonomi şartlarında kesesine en uygun olan ürünleri bulma hedefinde olan kişiler internet üzerinden sürekli sorgulama yapmaktadır.

Temel gıda denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden biri de yemeklik yağlar olmaktadır. Besler Gıda firması tarafından Bim için üretilen Sole markalı yağlar ise mutfak alışverişi listelerinde ilk sıralarda yer almaktadır. 1 litre ve 5 litrelik pet şişelerde satılan ayçiçeği yağları sayesinde diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlı alım gerçekleştirmeniz mümkündür. Bim mağazalarında aktüel ürün olarak pek çok ürün satışı gerçekleştirilmektedir. Sole Yağlarda bazı dönemlerde indirime girmektedir. Güncel broşürleri takip ederek uygun bir fiyatla satın alım yapabilirsiniz. Genelde insertlerde bim’de sole yağ fiyatları 2021 şeklinde yer almaktadır. Ya da Bim sıvı yağ fiyatları başlığı altında da bu bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bim’de sole yağ fiyatları 2021

Aşağıda belirtilen Bim’de sole yağ fiyatları 2021 bilgileri ortalama verileri göstermektedir. Döviz kuruna ya da diğer etkenlere göre bu bilgiler değişiklik gösterebilmektedir. Sizde bu yazımızı tarayıcınıza kaydederek istediğiniz bilgilere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Fiyatlarda artış ya da azalma olması halinde gerekli güncellemeler en hızlı şekilde yapılacaktır.

  • Sole 1 LT Ayçiçek Yağı = 14,50 TL
  • Sole 2 LT Ayçiçek Yağı  = 28,90 TL
  • Sole 5 LT = 62,50 TL

27 Aralık 2021 tarihinde yazı güncellenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.